Szkolenia - Business Intelligence | Dariusz Skórniewski

Czas pracy to jeden z najdroższych i najważniejszych zasobów w firmie.

Jeśli każda osoba w pełni wykorzystuje swoje 8 godzin to firma działa prężnie. Jednak jeśli przez cały dzień pracownik wykonuje połowę zadań, które mógłby wykonać to znaczy, że połowa poniesionych kosztów zatrudnienia to zwykła strata.

Prowadząc działalność i pracując samodzielnie zasób posiadanego czasu staje się jeszcze cenniejszy. Kiedy „wydajesz” go na czynności nie przekładające się na zarobki, to szanse na rozwój zmniejszają się diametralnie.

Wiele zadań w codziennej pracy da się optymalizować, tylko trzeba zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czy to w jaki sposób coś robię dałoby się zrobić szybciej. Po drugie pomyśleć w jaki sposób to zrobić, albo poszukać kogoś kto już to wie.
Jedną z najszybszych metod jest zaangażowanie do tego osoby wyspecjalizowanej w danym temacie, dlatego szkolenia dają niesamowite efekty.

I tutaj z pomocą przychodzę ja.

Jeżeli masz grupę pracowników, których umiejętności chcesz podnieść to mogę przyjechać do Was i na miejscu zrealizować szkolenie z wybranego zakresu.

Jeśli nie masz całej grupy chętnych, to zgłoś się do mnie, a ja spróbuję zebrać dodatkowych uczestników na szkolenie otwarte w niewielkiej grupie.

Zapoznaj się z tematami szkoleń

Po wybraniu tematu pojawią się zakresy szkoleń, które na co dzień prowadzę, więc wybierz ten, który Cię interesuje i sprawdź czego się nauczysz.

EXCEL

EXCEL

Podstawowa aplikacja biurowa, bez której trudno się obyć. Excel to również dodatki z serii Power takie jak Power Query czy Power Pivot.

VBA

VBA

Podstawowa aplikacja biurowa, bez której trudno się obyć. Każdy dział w firmie kończy analizę danych w arkuszu kalkulacyjnym. Excel to również dodatki z serii Power takie jak Power Query czy Power Pivot.

SQL

SQL

Chcesz samodzielnie tworzyć szybkie raporty? Język zapytań do relacyjnej bazy danych SQL, pozwala zarówno na odpytywanie jak i modyfikowanie zawartości baz danych takich jak SQL Server, Oracle, MySQL i wielu innych.